loading...

app-mastertools

  آیا درآمدزایی از سایت تان به یک کابوس تبدیل شده و نمیتوانید با هزینه ای که برای افزایش بازدید سایت خود کرده اید، بازگشت سرمایه خوبی را شاهد باشید؟ نگران نباشید، در این راهنما شما را با روش های افزایش ترافیک سایت آشنا خواهیم کرد که نه تنها میتوانید با استفاده از آن ها بازدید سایت تان را افزایش دهید، بلکه میتوانید با افزایش بازدید سایت، شاهد افزایش فروش تان هم باشید. در نظر داشته باشید که بالا بردن بازدید سایت ممکن است نیاز به صرف هزینه یا کمی زمان داشته باشد. آموزش زیر به شما کمک خواهد کرد…

آیا شما همه روش‌های افزایش بازدید سایت را امتحان کرده‌اید، اما هنوز هم وب سایت شما ترافیکی دریافت نمی‌کند؟

Reza بازدید : 190 سه شنبه 06 خرداد 1399 نظرات ()

 

آیا درآمدزایی از سایت تان به یک کابوس تبدیل شده و نمیتوانید با هزینه ای که برای افزایش بازدید سایت خود کرده اید، بازگشت سرمایه خوبی را شاهد باشید؟

نگران نباشید، در این راهنما شما را با روش های افزایش ترافیک سایت آشنا خواهیم کرد که نه تنها میتوانید با استفاده از آن ها بازدید سایت تان را افزایش دهید، بلکه میتوانید با افزایش بازدید سایت، شاهد افزایش فروش تان هم باشید.

در نظر داشته باشید که بالا بردن بازدید سایت ممکن است نیاز به صرف هزینه یا کمی زمان داشته باشد.

آموزش زیر به شما کمک خواهد کرد که ترافیک وب سایت خود را افزایش داده، مشتریان بیشتری ایجاد کرده و فروش و بازدهی سرمایه خود را بهبود بخشید.

چرا افزایش بازدید سایت مهم است؟ - Real Human Website Traffic

اگر از هر صاحب سایت یا کسب و کار اینترنتی بپرسید که بیشترین چیزی که میخواهند چیست؟ به شما خواهند گفت مشتری و فروش بیشتر. برای اینکه بتوانید مشتری و فروش بیشتری را تجربه کنید باید بازدید سایت خود را افزایش دهید.

افزایش بازدید سایت

مسئله این است که هر چه بازدید سایت تان بیشتر باشد، فرصت‌های بیشتری برای تبدیل این بازدید کننده به مشتری وجود دارد.

به همین دلیل بازدید سایت یکی از مهمترین مولفه های هر کسب و کار اینترنتی است. اما اغلب خواهید دید که بالا بردن بازدید سایت، منجر به فروش بیشتر نخواهد شد.

چرا که ممکن است افراد بیشتری از سایت شما بازدید کنند، اما این به آن معنی نیست که همه آن ها از شما خرید خواهند کرد یا به محصولات و خدمات تان نیاز خواهند داشت. همچنین ممکن است شما از روش هایی برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنید که ترافیک هدفمندی را برای تان به ارمغان نیاورد.

پس بسیار مهم است که به روش افزایش بازدید سایت خود توجه ویژه ای داشته باشید.

قبل از آنکه شما را با بهترین روش های بالا بردن آمار بازدید سایت آشنا کنیم لازم است تا با برخی از مهمترین اصطلاحاتِ مرتبط با ترافیک سایت آشنا شوید. ما در ادامه این آموزش بارها این اصطلاحات را ذکر خواهیم کرد پس درک آن ها برای تان لازم خواهد بود.

اصلاحات مربوط به ترافیک و افزایش بازدید سایت

زمانی که بخواهید از روش های افزایش بازدید سایت استفاده کنید ممکن است با برخی اصطلاحات مواجه شوید.

همچنی برای آنالیز و بررسی ترافیک سایت هم با این عبارت ها مواجه خواهید شد:

ابزارهای تجزیه و تحلیل مثل گوگل آنالیتیکس اغلب به شما تعداد pageviews یا تعداد بازدید صفحات و تعداد کاربران منحصر به فرد را می‌گویند.

Pageviews تعداد دفعات بازدید صفحات سایت شما است، در حالی که بازدید منحصر به فرد به شما می‌گوید که چند نفر از سایت شما بازدید کرده‌اند. مثلا ممکن است یک کاربر وارد سایت شما شود و ۵ صفحه از سایت تان را ببیند. در این حالت pageview شما ۵ و بازدید منحصر به فردتان یک نفر خواهد بود.

پس بازدید صفحات سایت با تعداد بازدید کننده منحصر به فرد متفاوت است.

مورد بعدی که با آن بسیار برخورد خواهیم کرد، بازدید کننده هدفمند یا ارگانیک و بازدید کننده پرداختی یا خریداری شده است.

اگر شما از روش های افزایش بازدید سایت استفاده کنید که کاملا رایگان هستند، مثل سئو یا تولید محتوای عالی در شبکه های اجتماعی، این بازدید کننده ای که وارد سایت تان میشود، ارگانیک است، یعنی شما برای جذب این ترافیک هیچ پولی پرداخت نکرده اید. ولی در مقابل، روش های پولی، چون تبلیغات هم برای افزایش بازدید سایت وجود دارد. اگر از این روش ها برای بالا بردن ترافیک سایت خود استفاده کنید، بازدید کننده ای که به این شکل وارد سایت تان خواهد شد، به اصطلاح بازدید کننده پرداختی یا خریداری شده است. پس لازم است تا تفاوت این دو را نیز بدانید.

منبع افزایش بازدید سایت هم بسیار مهم است.

منبع ترافیک سایت

شما با در نظر داشتن نوع بازدید کننده میتوانید نرخ بازگشت سرمایه تان را تخمین بزنید. در نظر داشته باشید که بهترین نوع بازدید،

معمولا بازدید کننده ارگانیک- Buy Organic Traffic است که بسیار هدفمند بوده ومیتوان او را به مراتب آسان تر تبدیل به مشتری و خریدار محصولات و خدمات کسب و کار کرد. در این راهنما شما را با تمام روش های جذب بازدید کننده به سایت آشنا خواهیم کرد.

چگونه آمار بازدید سایت خود را افزایش دهیم؟

روش های افزایش بازدید سایت با توجه به نوع بازدید کننده ای که جذب میکنیم ( ارگانیک یا پرداختی ) و همچنین منبعی که برای ما ترافیک ایجاد میکند متفاوت است. برخی از روش های افزایش بازدید سایت، پولی هستند یعنی شما باید برای جذب بازدید کننده متحمل هزینه شوید. و برخی دیگر از این روش های نیاز به هیچ هزینه ای ندارند و کاملا رایگان هستند، اما از طرفی نیاز به گذشت زمان دارد. برای اینکه بازدید سایت خود را افزایش دهید، ابتدا شما را با روش های افزایش بازدید سایت به صورت رایگان آشنا خواهیم کرد.

 

افزایش بازدید سایت به صورت رایگان

در این بخش شما را با روش های افزاش بازدید سایت به صورت رایگان آشنا خواهیم کرد.دقت داشته باشید که برای افزایش بازدید سایت تان بهتر است از همه این موارد استفاده کرده و این کار را ادامه دهید. از طرفی افزایش بازدید سایت به صورت رایگان نیاز به دید بلند مدت دارد و باید کمی صبر داشته باشید تا ببینید چطور آمار بازدید سایت تان را میتوانید با این روش ها چندین برابر کنید.

پس عجله نکنید و از همه این روش ها درکنار یکدیگر کمک بگیرید.

تولید محتوای با کیفیت با روش Skyscraper

یکی از بهترین و اصلی ترین روش های افزایش بازدید سایت، تولید محتوای با کیفیت است. تکنیک Skyscraper که به آسمان خراش هم معروف است، یک فرآیند چهار مرحله‌ای است که توسط برایان دین معرفی شده ‌است. این ۴ گام عبارتند از:

مرحله ۱: پیدا کردن موضوعات و محتواهای پرطرفدار و محبوبی که در سایت ها و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده اند.

مرحله ۲: تولید محتوای حداقل ۱۰ برابر بهتر از رقبا

مرحله ۳:رجوع به سایت ها و شبکه های اجتماعی که به محتواهای قبلی لینک داده اند و درخواست لینک به محتوایی که شما ایجاد کرده اید.

مرحله ۴: تکرار مراحل ۱ تا ۳ برای تولید محتوای بیشتر

برای این منظور لازم است تا بازار هدف و سایت های رقیب خود را بررسی کرده و ببینید چه محتواهایی بیشترین نظر، اشتراک گذاری و محبوبیت را داشته است. سپس سعی کنید محتوایی حداقل ۱۰ برابر بهتر از محتواهای موجود برای سایت خود تولید کنید. مثلا اگر در مورد یک موضوعِ مشخص، محتواهای موجود دارای میانگین ۳۰۰۰ کلمه است، شما یک راهنمای جامع ۸۰۰۰ کلمه ای ایجاد کنید. برای تولید محتوایی که بازدید کنندگانِ مناسب و هدفمند را به وب سایت شما جذب ‌کند، باید نیاز و مشکلات اصلی مخاطب هدف تان را بشناسید. زمانی که مخاطبین خود را می‌شناسید، می‌توانید مطالبی را خلق کنید که آن‌ها را به وب سایت شما جذب خواهد کرد. اما چطور یک پست وبلاگ خوب بنویسید که مخاطبان مناسب را جذب کند؟

برای این منظور این پنج مرحله را دنبال کنید:

پروفایل مشتری ایده آل خود را ایجاد کنید: باید سعی کنید اطلاعات بیشتری از مخاطبین هدف خود مثلِ جنسیت، رده سنی، مشکلات و نیازها، علایق، محل زندگی و داده های این چنینی را به دست آورید.

پروفایل مخاطب هدف

عبارت کلیدی مرتبط را پیدا کنید: باید بدانید مخاطبین شما در گوگل چه موضوعات و عباراتی را که مرتبط با کسب و کار شماست جستجو میکنند؟

تولید محتوای با ارزش: در این مرحله شروع به تولید محتوایی کنید که به اصلی ترین سوالات و نیازهای مخاطبین هدف پاسخ دهد. میتوانید از روش Skyscraper استفاده کنید. محتوای خود را منتشر کنید: زمانی که کار تولید محتوا و ویرایش آن پایان یافت، باید محتوا را در سایت خود منتشر کنید.

ترویج محتوا: در نهایت باید با به اشتراک گذاری محتوای تان در شبکه های اجتماعی و ارسال به لیست ایمیل تان، محتوای خود را ترویج کنید تا بازدید کنندگان بیشتری را به سایت خود بیاورید. در ادامه این آموزش، شما را با دیگر روش های افزایش بازدید سایت از جمله استفاده از شبکه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ بیشتر آشنا خواهیم کرد.

افزایش ترافیک سایت با سئوی محتوا

سئو یکی از قدرتمندترین روش های افزایش بازدید هدفمند و ارگانیک برای وب سایت میباشد. این روش را در صورتی که یاد بگیرید میتوانید بدون صرف ریالی هزینه خودتان انجام داده و از نتایج آن شگفت زده شوید. کافی است بتوانید با سئو، محتوای سایت تان را به صفحه اول گوگل برسانید تا ببینید چطور بازدید و فروش سایت تان چندین برابر میشود.

برای اینکه بتوانید سایت خود را سئو کنید، باید محتوای با کیفیت و ارزشمندی تولید کنید.

حال که در مرحله قبلی محتوای خود را ایجاد کرده اید میتوانید با استفاده از روش هایی که در ادامه معرفی میشود محتوای سایت تان را سئو کنید.

سئوی درون صفحه

آنچه می تواند به شما در به حداکثر رساندن نتایج کمک کند، یادگیری استراتژی های مناسب SEO و بهترین روش ها برای استفاده از کلمات کلیدی هدف است. شما می توانید سئو درون صفحه خود را از طریق تحقیقات کلمات کلیدی و فقط بهینه سازی محتوا برای این عبارات بهبود بخشید. اگر خاطرتان باشد در مرحه قبلی گفتیم باید عبارتی را که مخاطبین هدفتان جستجو میکنند پیدا کنید.

حال که لیستی از این عبارت ها در اختیار دارید میتوانید:

·       کلمات کلیدی را در عنوان محتوای خود قرار دهید.

·       کلمات کلیدی اصلی را در زیر عناوین و کل بدنه محتوا قرار دهید.

·       کلمات کلیدی را در تگ alt یا متن جایگزین تصاویر قرار دهید.

·       پیوندهای یکتا و url های محتوای موجود در سایت را تا حد امکان بهینه سازی کنید.

·       مطمئن شوید که عبارت کلیدی در عنوان و توضیحات متا وجود دارد.

·       برای بهینه سازی محتوای سایت خود، میتوانید از افزونه هایی مانند Yoast SEO استفاده کنید.

·       برای آشنایی بیشتر با روش های بهینه سازی سایت و اصول سئو پیشنهاد میکنیم از چک لیست سئو استفاده کنید.

·       همچنین برای اینکه بتوانید با افزوینه Yoast SEO محتوای سایت خود را سئو کنید دوره آموزشی زیر را از دست ندهید.

 

آموزش تولید محتوای سئو شده

آموزش تکنیک تولید محتوای حرفه ای برای سایت. با یادگیری روش تولید محتوای سئو شده بازدید و فروش سایت خود را چند برابر کنید. اگر میخواهید به سرعت شاهد افزایش بازدید سایت خود باشید، بهتر است با عبارت کلیدی دنباله دار محتوای سایت خود را بهینه سازی کنید. به عنوان مثال اگر در حوزه کفشِ کوهنوردی فعالیت میکنید، رتبه گرفتن برای این عبارت بسیار دشوار است. راه بهتر این است که از عبارت کلیدی دنباله دار و طولانی تری چون، ” خرید کفش کوهنوردی ارزان ” استفاده کنید.

چنین عبارتی درست است که جستجوی کمتری دارد ولی رقبای آن هم کمتر هستند و با یک سئوی اصولی محتوا، میتوانید به سرعت به صفحه اول گوگل رسیده و بازدید سایت خود را افزایش دهید.

برای پیدا کردن این عبارات میتوانید از گوگل و یا ابزار Google Keyword Planner استفاده کنید.

افزایش بازدید سایت با شبکه های اجتماعی. شما باید در کنار سایت خود در شبکه های اجتماعی محبوب چون اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و توییتر هم پروفایل داشته باشید. با ایجاد پروفایل در این شبکه های اجتماعی، میتوانید هر زمان که محتوای جدیدی ایجاد کردید، آن را با فالورها و دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید با نصب افزونه های اشتراک گذاری محتوا در سایت خود، به بازدید کنندگان این امکان را بدهید که آن ها هم محتوای شما را در پروفایل شان به اشتراک بگذارند.

تاثیر شبکه های اجتماعی در افزایش بازدید سایت - Buy social traffic. این یکی از بهترین روش های بالا بردن بازدید سایت است. البته دقت کنید که محتوای شما باید آنقدر خوب باشد که افراد حاضر باشند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

یکی از افزونه های خوب برای اشتراک گذاری محتوا، افزونه Monarch است که میتوانید آن را از سایت ژاکت دانلود و روی سایت وردرپرسی خود نصب کنید.

ارسال پست مهمان

دریافت بک لینک از سایت های دیگر، یکی از فاکتورهای رتبه ‌بندی گوگل و راهی خوب برای افزایش ترافیک سایت شما است. لینک‌هایی که به سایت شما منتهی می‌شوند backlinks نامیده می‌شوند.

backlinksها به موتورهای جستجو نشان می‌دهند که محتوای شما به رسمیت شناخته شده ‌است و آنقدر خوب است که سایت های دیگر به شما لینک داده اند.

روش های مختلفی برای ایجاد بک لینک وجود دارد، ولی یکی از بهترین روش ها ارسال پست مهمان در سایت های دیگر است. برای اینکار باید سایت های مرتبط با حوزه فعالیت خود را پیدا کرده و بررسی کنید که آیا به شما امکان ارسال پست مهمان را میدهند یا خیر. یکی از روش های ساده برای پیدا کردن چنین امکانی این است که در گوگل عبارت زیر را جستجو کنید:

اگر سایت مورد نظر شما امکان ارسال پست مهمان را نداشت میتوانید با آن ها تماس گرفته و بخواهید که به شما این امکان را بدهند.

وبمسترها به دنبال تولید محتوای با کیفیت برای سایت خود هستند.

پس در نظر داشته باشد اگر بتوانید برای پست مهمان خود محتوای بسیار عالی و با کیفیتی تولید کنید، معمولا بیشتر وبمسترها راضی میشوند تا محتوای شما را در سیات شان قرار دهند.

سپس میتوانید در این محتوای ارسال شده، لینک به سایت خود بدهید. با این کار هم یک بک لینک برای خود ایجاد کرده اید و هم اینکه بخشی از بازدید سایت هدف را به سایت خود جذب می‌کنید. اگر محتوای شما بی کیفیت و فاقد ارزش باشد، هیچ کس به شما امکان ارسال پست مهمان را نخواهد داد.

در فروم ها فعالیت کنید.

فروم ها یا انجمن های گفتگو محلی برای تبادل نظر در مورد موضوعات عمومی یا تخصصی هستند.

https://websitetraffic.blogsky.com/profile/7156937311

https://websitetraffic.blogsky.com/1399/03/05/post-1/

https://websitetraffic.blogsky.com/tag/organic-traffic

https://websitetraffic.blogsky.com/

https://websitetraffic.blogsky.com/1399/03/05/post-2/


ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 18
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 2
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 4
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 36
 • بازدید ماه : 40
 • بازدید سال : 2,052
 • بازدید کلی : 5,493

 • https://www.TargetedWebTraffic.com - Buy Organic Traffic - Targeted Web Traffic